Náš statek Naše služby Naše pokoje Naše zvířata Zimní ceny
Akce Kontakty Mapa   Letní ceny

Naše služby 

Na našem statku nabízíme ubytování se snídaní, ochutnávku typických produktů, ale také možnost vzít s sebou své čtyřnohé miláčky nebo koně. Váš koník jistě nepohrdne naší pěknou stájí. K dispozici je uzamykatelná místnost na kola a lyže.

Rodinný statek leží na okraji obce Predazzo (Val di Fiemme), 2 km od centra, na mírné vyvýšenině, obklopené loukami, jak to na severovýchodě Trentina není obvyklé. Na severu obzor rámují zářící stěny latemarských dolomitů, na východě masiv Pale di San Martino a na jihu řetězec pohoří Lagorai.

Léto

Nádherné lesy přímo před domem jsou ideální, především v létě, k procházkám a výletům, túrám nebo horské cyklistice, které vás vedou kolem mnoha třpytícím se horských jezer až k alpským vrcholům. Cyklostezky a stezky pro jezdeckou turistiku vedou přímo kolem statku. Také louky jsou výtečné pro relaxační procházky a jsou vhodné i pro dětské kočárky. Klasická dřevěná stáj pro koně je pouze 150 m od statku. Je možné si objednat hodiny jízdy na koni, pohodlné výjížďky v krásné alpské přírodě nebo zarezervovat pro děti vyjížďky na ponících.

Zima

Naši hosté mohou auto nechat u nás v klidu, běžecké a sáňkařské dráhy leží přímo přede dveřmi. Jednoduše nazujete běžky, vezmete sáňky a hned si vychutnáváte čerstvý a čistý alpský vzduch. Jen pár kroků od statku se nachází zastávka vláčku, který doveze lyžaře k nejbližšímu skibusu, který pokračuje až k lanovkám.

 

 

 

Campeggio Valle Verde    Trentino Agritur Col Verde
38037 PREDAZZO (TN) - Strada ai Bersagli
 Tel. +420 602321477
P.iva 01719919224
 info@agriturcolverde.cz